preskoči na sadržaj
 

Učitelji razredne nastave (RN)

Ime i prezime
Radno mjesto
Informativni razgovori
Dejana Horvat
učiteljica 1.ab / 2.a
UJUTRO:
četvrtak 1000 - 1100
POPODNE:
četvrtak 1500 - 1600
Ana Jončić
 učiteljica 2.b/3.b
UJUTRO:
četvrtak 1145-1230
POPODNE
četvrtak 1615-1700
Irena Slaviček
 učiteljica 3.a
UJUTRO:
petak 1200 - 1230
POPODNE:
petak 1300 - 1330
Jasmina Mojži
Koprolčec
 učiteljica 4.ab
UJUTRO:
utorak 1105 - 1145
POPODNE:
utorak 1535 - 1615
Ana Petričević
(Marta Banek)
 učiteljica 6.b
UJUTRO:
četvrtak 1030 - 1040
POPODNE:
četvrtak 1535 - 1615
Dijana Dumančić
 učiteljica 5.b/ 7.b, 8.b
  Četvrtak  1235 – 1315

 

Učitelji predmetne nastave (PN)

Ime i prezime
Radno mjesto
 
Biočić Mandić Ivona
učiteljica likovne kulture
UJUTRO: utorak 915-945
POPODNE: utorak 1700-1730
Budja Marijo
učitelj tjelesno - zdravstvene kulture
Srijeda 1230-1300
Dijana Rumiha Brzica
učiteljica povijesti, razrednica 6.a
UJUTRO:
četvrtak 1230 - 1300
POPODNE:
četvrtak 1700 - 1730
Domac Julija
učiteljica geografije
UJUTRO: 
ponedjeljak 1230 - 1300
POPODNE:
ponedjeljak 1345 – 1425
Gabud Andrea
učiteljica prirode, biologije i kemije
UJUTRO:
srijeda 1000 - 1040
POPODNE:
srijeda 1450 - 1530
Kamber Ksenija
učiteljica engleskog jezika
UJUTRO:
četvrtak 1530 – 1610
POPODNE:
srijeda 1340 – 1420
Kmoch Tatjana
učiteljica tjelesno - zdravstvene kulture
Utorak  1230 - 1300
Matešić Marica
učiteljica vjeronauka
UJUTRO:
četvrtak 1300 – 1340
POPODNE:
četvrtak 830 – 910
Matijević Knez Vesna
učiteljica strojopisa i PSPa
Banjavčićeva:
ponedjeljak 1200-1230
Goljak:
ujutro: srijeda 1030-1110
popodne: srijeda 1300-1340
Našička:
četvrtak 1530-1600
Petrović Balaban Ivana
učiteljica matematike, razrednica 5.a
UJUTRO:
četvrtak 1230 - 1300
POPODNE:
četvrtak 1700 - 1730
Puček Blanka
učiteljica tehničke kulture i informatike
UJUTRO:
srijeda 915 - 955
POPODNE:
srijeda 1535 - 1615
Radan Ivana
učiteljica glazbene kulture, razrednica 8.a
UJUTRO:
četvrtak 1200 – 1230
POPODNE:
četvrtak 1230 – 1300

Zečević Mario

učitelj fizike 7. i 8. raz.

UJUTRO:
četvrtak 1150 – 1220
POPODNE:
četvrtak 1450 – 1520
Zrinščak Đurđa
učiteljica hrvatskog jezika, školska knjižnica, razrednica 7.a
UJUTRO:
ponedjeljak 1230 - 1300
POPODNE:
ponedjeljak 1700-1730
 

 

Učitelji PSPa

Ime i prezime
Radno mjesto
 
Matea Vitik
(zamjena Andrea Knežević)
učitelj 1. skupine PSPa
UJUTRO:
ponedjeljak 1150 – 1230
POPODNE:
ponedjeljak 1600 – 1645
Tihana Sever
učitelj 2. skupine PSPa
UJUTRO:
četvrtak 1700-1730
POPODNE:
četvrtak 1230-1300
Petra Puljić
učitelj 3. skupine PSPa
UJUTRO:
srijeda 1515 – 1545
POPODNE:
srijeda 1010 – 1040
Danijel Pačić
učitelj 4. skupine PSPa
UJUTRO:
srijeda 1515 – 1545
POPODNE:
srijeda 1010 – 1040
Branka Gorički
učitelj 5. skupine PSPa
Utorak  1430 – 1500
Gordana Leš
učitelj 6. skupine PSPa
Četvrtak  1430 – 1500
Dario Zadravec
učitelj 7. skupine PSPa
Srijeda  1230 – 1300

 

 

Učitelji odgojno - obrazovnih skupina

Ime i prezime

Radno mjesto

 

Tereza Ožbolt (zamjena Antonija Malenica)

učitelj odgojno - obrazovne skupine (1. a)

Utorak 1020 – 1100

Ana Bulić

učitelj odgojno - obrazovne skupine (1. b)

Ponedjeljak 1150-1230

Tea Selaković

učitelj odgojno - obrazovne skupine (2. a)

Utorak  1020 – 1100

Barbara Višić

učitelj odgojno - obrazovne skupine (2.)

Utorak  1105 – 1145

Maja Vasilj (zamjena Jasna Jurić)

učitelj odgojno - obrazovne skupine (3. a)

Ponedjeljak 1020 - 1100

Hrvoje Lovelos Slovinac

učitelj odgojno - obrazovne skupine (3.b)

Četvrtak  1230 – 1310

Slavica Kaurinović Rajčić

učitelj odgojno - obrazovne skupine (4. b)

Srijeda  1105 – 1140

Martina Antišić Pelikan

učitelj odgojno - obrazovne skupine (4. c)

Srijeda  1230 – 1310

Tražilica



Kalendar školske godine 2016/2017


eD za učenike


eD za učitelje


Stručni skupovi


Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji


Korisni linkovi
Korisni linkovi


Vrijeme





preskoči na navigaciju