Radionice

-----------------------------------------------------------

Autor: Ivana Petrović Balaban, 21. 12. 2020. 22:31

7. b razred ove je godine u išćekivanju Božića izradio zajedničkim snagama boriće i zvončiće koristeći eko čaše, glinu, salvete, kolaž papir. Dodali smo samo malo glittera, za sjaj i svjetlucanje.

Izrezali smo kolaž papir i oslikali ga glitterom. Kada se glitter osušio, zaljepili smo papir i formirali boriće.

Zatim smo izradili kuglice od gline, probušili ih i ostavili da se suše. Sljedeći dan smo ih posipali gliterom u prahu. Izrezali smo božićne i novogodišnje motive sa salveta i zaljepili na čaše. Dodali smo mašne i kuglice, i zvončići su bili gotovi.

U pozitivnom i veselom ozračju, u radu su sudjelovali svi učenici 7. b razreda, a za još veseliju atmosferu pobrinula se učenica M. Z., koja nam je za kraj i zasvirala!

U fotografiranju nam je pomogla učiteljica T. K. kojoj ovom prilikom zahvaljujemo na pomoći.

Čestit Božić i sretna nova 2021. svim učenicima, roditeljima, učiteljima i ostalim zaposlenicima Centra Goljak!

Razrednica: Dijana Strunje

----------------------------------------------------------------

Autor: Ivana Petrović Balaban, 20. 12. 2020. 21:27

----------------------------------------------------------------

Autor: Ivana Petrović Balaban, 20. 12. 2020. 21:21

-----------------------------------------------------------

Autor: Ivana Petrović Balaban, 20. 12. 2020. 21:02

Učenici 3./4.b razreda ovaj su Advent bili jako vrijedni. U iščekivanju Božića slušali su i veselo pjevali božićne pjesme, gledali crtić i čitali priče o Božiću i dolasku maloga Isusa. Izradili su jedinstvene ukrase za božićna drvca, očistili čizmice i spremili ih za dolazak svetog Nikole. Svaki učenik izradio je i ukrasio privjesak za bor u obliku početnog slova svog imena.

Luka, Roko, Laura i Duje mislili su i na svoje prijatelje s kojima se ove školske godine nisu imali priliku družiti u školi te su uz pomoć učiteljice izradili božićne čestitke koje će im pokloniti.