Autor: Vanda Tomas, 24. 9. 2023. 21:09

VREMEPLOV  „PRIČE U SRCU“

Pripremite se za putovanje kroz vrijeme  koje bilježi zanimljive, poučne i duhovite književne susrete. Događanja za naše učenike i ine namjernike  u COO „Goljak“ organizirana su u sklopu projekta Radionica čitanja i pričanja priča „Priča u srcu“ koji vodi  Jasmina Mojži Koprolčec i vanjski suradnik na  projektu, voditelj Tribine u gostima Društva hrvatskih književnika, Hrvoje Kovačević.

Što su nam sve donijeli eminentni hrvatski književnici, koje uratke predstavili ,što su nam pripremili naši ostali gosti , kako se „Priča u srcu“ provela za vrijeme pandemije uzrokovane Covidom te  što je bilo aktualno ove školske godine i donijelo nam  veselje i optimizam, vedrinu i pozitivnu energiju, možete provjeriti.

Zahvaljujemo svim sudionicima na podršci u realizaciji ovoga projekta, a našoj „Priči u srcu“  čestitamo  jubilarnu desetu godišnjicu!

Više-

PRIČA U SRCU

Dana 7.10.2022.godine učenici razredne nastave na lokaciji Goljak ugostili su u skopu projekta „Priča u srcu“ dječju književnicu i ilustratoricu Nikolinu Manojlović Vračar koja nam je interpretirala dijelove iz svojih knjiga za djecu „Kako jure misli malog Jure“  i  zbirke pjesama Što sve“ te pomoću sobnog kazališta ispričala priču „Oblak u žutom kaputu“.

Učenici su pažljivo pratili radnje i s veseljem sudjelovali u interpretacijama književnih dijela.

Na kraju smo naš SUSRET upriličili malim neformalnim druženjem i uručivanjem zahvalnica našim gostima koje su učenici sami ilustrirali.

Priča u srcu

2016. / 2017.

„PRIČA U SRCU“- radionice čitanja i pričanja priča

U školskoj godini 2016./2017., četvrtu godinu zaredom, u našem Centru provodio se projekt „Priča u srcu“, koji vodi Jasmina Mojži Koprolčec. Pregled  ovogodišnjih, ali i svih dosadašnjih događanja možete vidjeti na  našoj web stranici Projekti- Priča u srcu.

Za više informacija kliknite na sliku!

Zahvaljujemo svim našim gostima što su svoje priče  usadili u naša srca, svim kolegama  koji su sudjelovali u realizaciji ovog projekta, našim  dragim učenicima i njihovim roditeljima  koji se vesele ovim radionicama i vjerno ih prate.

« Siječanj 2019 »