Kalendar školske godine 2017./2018.

« Svibanj 2018 »

Eko škola 2016./2017.
_________________________________________________
Autor: Ivana Petrović Balaban, 8. 5. 2017.

Obnova statusa međunarodne Eko škole i najavaProjektnog dana Ekoškole Centra

Učenici Centra za odgoj i obrazovanje "Goljak", pod stručnim vodstvom koordinatorice Tihane Sever Vas žele obavijestiti o slijedećem...

Međunarodna koordinacija za Ekoškole, na prijedlog Hrvatskog povjerenstva Zaklade za odgoj i obrazovanje za okoliš produžila je Centru za odgoj i obrazovanje „Goljak“ status međunardone Ekoškole. To znači da je Centar u potpunosti ispunio uvjete iz smjernica za provedbu programa Ekoškole i uredno izvršila sve potrebne radnje za obnavljanje ovog međunarodnog priznanja.

Ovom prilikom zahvaljujem na suradnji svima koji su sudjelovali i svojim doprinosom pripomogli obnavljanju statusa Ekoškole, učenicima, roditeljima, učiteljima,ravnatelju i tehničkom osoblju.

19.5.2017. u našem Centru održat će se Projektni dan Ekoškole.

Na sve tri lokacije će učenici zajedno sa učiteljima će u opuštenoj i vedroj atmosferi saditi cvijeće u plastične boce, a zatim ukrasiti i uljepšati ogradu školskog igrališta.

Naši veseli kreativci će u boravku na radionici izrađivati cvjetove od ostataka boca i slike od plastičnih čepova. Učenici 7. razreda će sa razrednicom izraditi i postaviti poučnu stazu  - izraditi oznake i imenovati i označiti biljke koje se nalaze u vrtovima škole.

U učionicama na panoima i prostorima boravka na Goljaku izložit će se radovi učenika sa sve tri lokacije.