________________________________________________________

Autor: Ivana Petrović Balaban, 16. 3. 2020.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

prema uputama MZO obavještavamo vas:

od 16.3.2020. godine krećemo s izvođenjem nastave na daljinu u Centru.

Učenici razredne nastave mogu pratiti obrazovne sadržaje na HRT3

Razred

Termin-sati

1.

Počinje u 8

2.

Počinje u 10

3.

Počinje u 13

4.

Počinje u 15

Sve dodatne informacije  javljat će vam razrednici putem uspostavljenog komunikacijskog kanala.

Učenici predmetne nastave mogu pratiti  program Sportske televizije . Raspored emisija možete pratiti  na stranicama MZO, Carneta ,Škole za život ili Agencije za odgoj i obrazovanje

Sve dodatne informacije javljat će vam razrednici putem uspostavljenog kanala komunikacije.

Posebni program uz individualizirani pristup

Učenicima će biti organizirana nastava putem komunikacijskog kanala koji je uspostavio razrednik učenika s roditeljima, a učenici mogu pratiti i obrazovne sadržaje na HRT3.

Posebni program za stjecanje kompetencija u aktivnostima svakodnevnog života i rada uz individualizirane postupke

Učenicima će biti organizirana nastava putem komunikacijskog kanala koji je uspostavio razrednik učenika s roditeljima.

Prihvat učenika u slijedeća 2 tjedna

Roditelji učenika koji nisu u statusu roditelja njegovatelja/odgojitelja, tj. roditelji koji su zaposleni, a nemaju mogućnost nadzora učenika kod kuće, mogu svoje dijete poslati u školu te će za njih biti organiziran prihvat. Razrednici će kontaktirati danas roditelje.

Molimo Vas pokušajte iznaći mogućnost kako vašu djecu ne biste slali u školu, jer preporuka je Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo  i Pravobraniteljice za djecu ,smanjenje kontakata među osobama oboljelim od kroničnih bolesti u koju kategoriju pripadaju učenici koji se školuju u Centru.

Ravnatelj Centra

Kalendar šk. god. 2020./2021.

« Siječanj 2021 »

Centar za odgoj i obrazovanje "Goljak" Zagreb / Goljak br. 2, HR-10000 Zagreb / centar-odgojiobrazovanje-goljak.skole.hr / ured@centar-odgojiobrazovanje-goljak.skole.hr